MagicScribe+ Public

Inteligentny System Rozpoznawania i Zamiany Mowy na Tekst (Edytor Transkrypcji Mowy).

Dedykowana wersja systemu dla obszaru administracji.

Zastosowanie MagicScribe+ Public

Oprogramowanie MagicScribe+Public wychodzi naprzeciw codziennym potrzebom sektora administracyjnego. Z jego pomocą mogą Państwo m.in.:

 • tworzyć głosem protokoły z posiedzeń, umowy,
 • tworzyć głosem notatki służbowe,
 • tworzyć i przy pomocy głosu wypełniać potrzebne formularze, wnioski,
 • tworzyć głosem prezentacje, materiały naukowe oraz szkoleniowe z Państwa dziedziny.

Ponad to system umożliwia automatyczną transkrypcję nagrań. Funkcja ta obejmuje nie tylko pliki tworzone przy pomocy dyktafonów tradycyjnych, ale także te generowane poprzez urządzenia mobilne – dzięki temu będą mogli Państwo pracować w dowolnym miejscu i czasie.

Kup teraz w naszym sklepie!

Wybrane funkcjonalności

wave
 • Automatyczne rozpoznawanie i zapisywanie dyktowanego tekstu w tempie 160 słów na minutę z możliwą do uzyskania dokładnością rozpoznania rzędu 95%.
 • Możliwość definiowania własnych skrótów.
 • Wydawanie poleceń głosowych.
 • Możliwość budowania własnych formularzy.
 • Automatyczna kalibracja mikrofonu.
 • Możliwość bezpośredniego dyktowania do zewnętrznej aplikacji (np.: Word, notatnik, klient poczty, itp.).
 • Funkcja "drag&drop" (przeciągnij i upuść) do szybkiego otwierania plików (tekstowych i dźwiękowych).
 • Znaczniki czasowe – powiązanie nagrania z powstałym tekstem dla szybszej korekty.
 • Wyszukiwanie za pomocą słów kluczowych.

Kluczowe korzyści

Korzyści z zastosowania technologii rozpoznania mowy i analizy głosu MagicScribe+ w codziennej pracy Urzędów Administracji Publicznej.

icon

Korzyści dla pracownika

Oszczędzaj swój czas i optymalizuj prace. Zwiększaj swoją efektywność z naszymi produktami i popraw swój komfort i ergonomie pracy.

icon

Korzyści dla jednostki administracyjnej

Obniżaj koszty swojej działalności poprzez optymalizację nakładów na budowę infrastruktury informatycznej i zakup licencji na oprogramowanie. Zwiększ swój poziom zaufana społecznego poprzez usprawnienie obsługi interesantów.

icon

Korzyści dla zarządzających jednostką

Zwiększ szybkość dostępu do informacji i danych. Automatyzuj procesy w wielu jednostkach administracyjnych jednocześnie oraz wprowadzaj nowe standardy organizacji pracy umożliwiające efektywne korzystanie z innowacyjnych technologii.

Wsparcie osób niesłyszących i niedosłyszących.

Z każdym rokiem wzrasta liczba materiałów audiowizualnych zamieszczanych na stronach internetowych. Niestety większość z nich dedykowana jest dla osób pełnosprawnych co zdecydowanie utrudnia lub wręcz uniemożliwia korzystanie przez osoby niedosłyszące lub niesłyszące. Wychodząc naprzeciw potrzebom tej grupy społecznej oferujemy rozwiązanie oparte na technologii rozpoznawania mowy, pozwalające na dynamiczne generowanie napisów odpowiadających wypowiadanym treściom w materiale audiowizualnym.

Dodatkowo, źródłowy materiał audiowizualny może zostać ocechowany znacznikami.czasowymi, pozwalającymi w przyszłości na przeszukiwanie treści materiału celem szybkiego dotarcia do konkretnego fragmentu nagrania. Zastosowanie takiego rozwiązania w codziennej pracy Urzędu pozwala na szybkie i stosunkowo tanie przygotowanie materiałów audiowizualnych dostępnych dla każdego, w tym niepełnosprawnych w zakresie słuchowym.

Kup teraz w naszym sklepie!

Oszczędzaj swój cenny czas z naszym produktem!

Skontaktuj się z nami